Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: File
nl: Bestand

en: None
nl: Geen

en: here
nl: hier

en: Other
nl: Andere

en: No image
nl: Geen afbeeldingen

en: Default image
nl: Standaardafbeelding

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Nothing
nl: Niets
