Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: File
nn: Fil

en: None
nn: Ingen

en: here
nn: her

en: Other
nn: Andre

en: No image
nn: Ingen bilder
