Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: File
pl: Plik

en: None
pl: Brak

en: here
pl: tutaj

en: Other
pl: Inne

en: No image
pl: Brak obrazu

en: Default image
pl: Domyślny obraz

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Nothing
pl: Niczego
