Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: File
fa: فایل

en: None
fa: هیچ

en: Other
fa: ساير

en: Default image
fa: تصویرپیشفرض

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Link image to
fa: تصویرا را واصلی بده

en: Nothing
fa: هیچ
