Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: File
sv: Fil

en: None
sv: Ingen

en: here
sv: här

en: Other
sv: Övriga

en: Default image
sv: Standardbild

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Nothing
sv: Inget
