Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: File
ta: கோப்பு

en: None
ta: இல்லை

en: Other
ta: மற்றவை

en: Default image
ta: இயல்பான படம்

en: Nothing
ta: ஏதுமில்லை
