Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: File
th: ไฟล์

en: None
th: ไม่มี

en: Other
th: อื่นๆ

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
