Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: File
ug: ھۆججەت

en: None
ug: يوق

en: here
ug: بۇ يەر

en: Other
ug: باشقا

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
