Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: File
vi: Tập tin

en: None
vi: Không có

en: here
vi: ở đây

en: Other
vi: Khác

en: Default image
vi: Ảnh mặc định

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Link image to
vi: Liên kết ảnh tới

en: Nothing
vi: Không có gì
