Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: File
az: Fayl

en: None
az: Yoxdur

en: Other
az: Digər

en: Default image
az: Defolt şəkil
