Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: File
be: Файл

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Other
be: Іншыя

en: Default image
be: Выява па змаўчанні

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Nothing
be: Нічога
