Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Content
gl: Contido

en: File
gl: Ficheiro

en: None
gl: Ningún

en: here
gl: aquí

en: Other
gl: Outro

en: No image
gl: Ningunha imaxe

en: Default image
gl: Imaxe predeterminada

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Nothing
gl: Nada
