Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Content
he: תוכן

en: File
he: קובץ

en: None
he: ללא

en: Other
he: אחר

en: Default image
he: תמונת ברירת מחדל

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Nothing
he: ללא
