Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: None
hy: Ոչ մի

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Nothing
hy: Ոչինչ
