Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Content
jv: Konten

en: File
jv: Berkas

en: None
jv: Nihil

en: here
jv: nag kéné

en: Other
jv: Liyané

en: Default image
jv: Gambar gawan

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Nothing
jv: Ora ana
