Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: File
oc: Fichièr

en: None
oc: Pas cap

en: here
oc: aicí

en: Other
oc: Autre

en: Default image
oc: Image per defaut

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Nothing
oc: Res
