Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: File
pt: Ficheiro

en: None
pt: Nenhum

en: Other
pt: Outro

en: Default image
pt: Imagem predefinida

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhuma (imagem original)

en: Link image to
pt: Ligar imagem a

en: Nothing
pt: Nada
