Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: File
ro: Fișier

en: None
ro: Nimic

en: here
ro: aici

en: Other
ro: Altele

en: Default image
ro: Imagine implicită

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Nothing
ro: Nimic
