Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: File
ru: Файл

en: None
ru: Нет

en: here
ru: здесь

en: Other
ru: Другое

en: No image
ru: Нет изображения

en: Default image
ru: Изображение по умолчанию

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Link image to
ru: Изображение как ссылка на

en: Nothing
ru: Ничего
