Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: File
sk: Súbor

en: None
sk: Žiadne

en: here
sk: tu

en: Other
sk: Ostatné

en: No image
sk: Bez obrázkov

en: Default image
sk: Predvolený obrázok

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Nothing
sk: Nič
