Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Content
te: సారము

en: File
te: ఫైల్

en: None
te: ఏమీలేదు

en: here
te: ఇక్కడ

en: Other
te: ఇతర
