Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: File
uk: Файл

en: None
uk: Немає

en: here
uk: тут

en: Other
uk: Інше

en: No image
uk: Зображення відсутнє

en: Default image
uk: Базове зображення

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Nothing
uk: Нічого
