Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Voting
cs: Hlasování

en: Comment
cs: Komentář

en: Vote
cs: Hlasovat

en: Number of votes
cs: Počet hlasů

en: (more)
cs: (více)

en: View voting results
cs: Zobrazit výsledky hlasování
