Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: User
da: Bruger

en: Content type
da: Indholdstype

en: Voting
da: Bedømmelse

en: Comment
da: Kommentar

en: Vote
da: Stem

en: Number of votes
da: Antal stemmer

en: View voting results
da: Vis afstemningsresultater
