Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: User
el: Χρήστης

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Voting
el: Ψήφιση

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Vote
el: Ψήφος

en: View voting results
el: Προβολή αποτελεσμάτων ψηφοφορίας
