Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Comment
et: Kommentaar

en: Vote
et: Hääleta

en: View voting results
et: Vaata hääletuse tulemusi
