Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Voting
eu: Bozketa

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Vote
eu: Bozkatu
