Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: User
fi: Käyttäjä

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Voting
fi: Äänestys

en: Comment
fi: Kommentti

en: Vote
fi: Äänestä

en: Number of votes
fi: Äänten määrä

en: View voting results
fi: Näytä äänetystulokset
