Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: User
fr: Utilisateur

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Comment
fr: Commentaire

en: Vote
fr: Voter

en: Number of votes
fr: Nombre de votes

en: View voting results
fr: Consulter les résultats des votes
