Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Voting
gl: Votando

en: Comment
gl: Comentario

en: Vote
gl: Votar
