Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Voting
he: הצבעה

en: Comment
he: תגובה

en: Vote
he: הצבע
