Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: User
hr: Korisnik

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Voting
hr: Glasovanje

en: Comment
hr: Komentar

en: Vote
hr: Glas
