Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: User
it: Utente

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Comment
it: Commento

en: Vote
it: Vota

en: View voting results
it: Visualizza risultati delle votazioni
