Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: User
ja: ユーザー

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Voting
ja: 投票

en: Comment
ja: コメント

en: Vote
ja: 投票

en: View voting results
ja: 投票結果の表示
