Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Vote
km: ការបោះឆ្នោត​

en: View voting results
km: មើល​លទ្ធ​ផល​បោះ​ឆ្នោត
