Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Vote
ku: ده‌نگدان

en: View voting results
ku: ئەنجامەکانی دەنگدان
