Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Voting
lt: Balsavimas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Vote
lt: Balsuoti
