Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Voting
lv: Balsošana

en: Comment
lv: Komentārs

en: Vote
lv: Balsot

en: View voting results
lv: Skatīt balsojuma rezultātus
