Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Voting
nl: Stemmen

en: Comment
nl: Reactie

en: Vote
nl: Stemmen

en: Number of votes
nl: Aantal stemmen

en: View voting results
nl: Resultaten van het stemmen weergeven
