Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: User
oc: Utilizaire

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Comment
oc: Comentari

en: Vote
oc: Votar

en: View voting results
oc: Accedeix als resultats de les votacions
