Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Voting
pl: Ocena

en: Comment
pl: Komentarz

en: Vote
pl: Głosuj

en: Number of votes
pl: Liczba głosów

en: View voting results
pl: Przeglądanie wyników ankiet
