Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: User
pt: Usuário

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Voting
pt: Votos

en: Comment
pt: Comentário

en: Vote
pt: Votar

en: View voting results
pt: Ver resultados da votação
