Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: User
ru: Пользователь

en: Content type
ru: Тип материала

en: Voting
ru: Голосование

en: Comment
ru: Комментарий

en: Vote
ru: Голосовать

en: Number of votes
ru: Количество голосов

en: Select vocabulary
ru: Выберите словарь

en: View voting results
ru: Просмотр результатов

en: Reputation
ru: Репутация
