Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: User
sv: Användare

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Voting
sv: Röstning

en: Comment
sv: Kommentar

en: Vote
sv: Rösta

en: Number of votes
sv: Antal röster

en: View voting results
sv: Visa röstresultat
