Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: User
ta: பயனர்

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Comment
ta: கருத்து

en: Vote
ta: வாக்கு

en: View voting results
ta: வாக்கு முடிவுகளைக் காண்க
