Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: User
uk: Користувач

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Voting
uk: Голосування

en: Comment
uk: Коментар

en: Vote
uk: Голосувати

en: (more)
uk: (

en: View voting results
uk: Перегляд результатів голосування
