Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: User
vi: Người dùng

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Vote
vi: Bình chọn

en: View voting results
vi: Xem kết quả bình chọn
