Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: User
ar: مستخدم

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Comment
ar: التعليق

en: Vote
ar: صوّت

en: View voting results
ar: مشاهدة نتائج الاستبيانات
