Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Comment
be: Каментар

en: Vote
be: Голас

en: View voting results
be: Паглядзець вынікі галасавання
