Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Voting
ca: Votació

en: Comment
ca: Comentari

en: Vote
ca: Vota

en: View voting results
ca: Accedeix als resultats de les votacions
